GLASSERVISDELAR, 27 delar, "Måtta", Gunnar Cyrén, Orrefors, 1900-talets slut.

473557. GLASSERVISDELAR, 27 delar, "Måtta", Gunnar Cyrén, Orrefors, 1900-talets slut.

11 öl/vinglas, höjd 11,5 cm.
4 konjak/vatten, höjd 9,5 cm
12 snaps/likör, höjd 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 öl/vinglas, höjd 11,5 cm.
4 konjak/vatten, höjd 9,5 cm
12 snaps/likör, höjd 7 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 706