UNGSFORMAR, 3 st "Pyro" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

473506. UNGSFORMAR, 3 st "Pyro" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

3 st ungsformar, "Pyro" Gustavsberg. Brun dekor.
Märkt Gustavsberg Pyro Swedish produce.
Mått, längd 20 cm, diameter 24,5 cm samt 16,5 cm.
Medföljer assiett, diameter 13 cm. Märkt Gustavsberg Pyro Swedish produce.

Bruksslitage.
Krackerlad, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Krackerlad, nagg.

Antal besök: 3 047