OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, 2 st. En otydligt signerad.

473479. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, 2 st. En otydligt signerad.

38 x 45 samt 44.5 x 60 cm.
Den mindre på påskrift; "Skiss till "inspiration". Till vännen Helge ...... 1946 ..

Flertal repor på större tavla. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 45 samt 44.5 x 60 cm.

Antal besök: 500