SÄNGBORD, 1 par, med stenskiva, 1900-talets första kvartal.

473468. SÄNGBORD, 1 par, med stenskiva, 1900-talets första kvartal.

Längd 34, bredd 39,5, höjd 64 cm.

Slitage, fläckar, fanérskador. Stenskivor med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 855