BRICKA, silver, jugend, 1900-talets början.

473397. BRICKA, silver, jugend, 1900-talets början.

Diameter 33 cm. Märkt 800.
Total vikt ca 495 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm. Märkt 800.
Total vikt ca 495 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 325