SKÅL, stengods, Saxbo, 1900-tal.

473322. SKÅL, stengods, Saxbo, 1900-tal.

Höjd 7 cm
Diameter 10,5 cm.

Åldersslitage.
Fot med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm
Diameter 10,5 cm.

Åldersslitage.
Fot med nagg.

Antal besök: 306