AMBER RING, art deco, silver 835.

473315. AMBER RING, art deco, silver 835.

Bärnsten ring silver 835 också stämplad, set med en polerad bärnsten, från 30-talet, ringstorlek 55, ringhuvud 25 x 12,8 mm, vikt: 5 gram.

mycket väl bevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

mycket väl bevarad.

Antal besök: 365