Saltströare, höjd 11,5 cm. Märkt S.
Sockerströare, höjd 15,5 cm.
Rostfritt stål, backelit.
Märkt Gense Stainless Sweden. By P Forsell.
Bruksskick. Nagg.
Sockerströare, höjd 15,5 cm.
Rostfritt stål, backelit.
Bruksskick. Nagg.