SALONGSBORD, Empire typ, 1800 tal.

47327. SALONGSBORD, Empire typ, 1800 tal.

Klaffar samt 2 lådor i sarg.
Längd 92 cm/ 152 cm, höjd 77 cm, bredd 74 cm.

Skador slitage, skiva buktar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klaffar samt 2 lådor i sarg.

Skador slitage, skiva buktar.

Antal besök: 575