SYBORD, teak, med låda, klaffar och tidningshylla, 1900-talets mitt.

473240. SYBORD, teak, med låda, klaffar och tidningshylla, 1900-talets mitt.

Höjd 61 cm, längd 92 cm, bredd 51/83 cm.

Smärre skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador, bruksslitage.

Antal besök: 757