HARRY SAHLIN. pastell, stor oro, signerad och daterad 52.

473192. HARRY SAHLIN. pastell, stor oro, signerad och daterad 52.

bildmått, 37 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 37 x 45 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 422