RYAMATTA, 98 x 150 cm, sent 1900-tal/samtida.

473158. RYAMATTA, 98 x 150 cm, sent 1900-tal/samtida.

Dekor av löv i olika färger.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av löv i olika färger.

Bruksslitage, smuts.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 805