Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHN ARSENIUS. "Luisella", hästporträtt, olja på papp, signerad och daterad 1879.
473106. JOHN ARSENIUS. "Luisella", hästporträtt, olja på papp, signerad och daterad 1879.
20 x 25 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
20 x 25 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
733