FIOL, KAPPSÄCK, samt PROMENADKÄPPAR.

47308. FIOL, KAPPSÄCK, samt PROMENADKÄPPAR.

Violin i träfodral,Kappsäck läder med namnskylt "R Wahren Norrköping"samt 6 käppar.

Slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/skador.

Antal besök: 1 721