BREFKORTSALBUM med VYKORT, jugend, 1900-talets första hälft, ca 180 st.

473025. BREFKORTSALBUM med VYKORT, jugend, 1900-talets första hälft, ca 180 st.

Bl.a. från Östergötland.

Slitage, skrivna, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl.a. från Östergötland.

Slitage, skrivna, fläckar.

Antal besök: 774