STOLAR, 8 stycken, "Sulla" stil, 1900-tal.

473022. STOLAR, 8 stycken, "Sulla" stil, 1900-tal.

Rygghöjd 82 cm.
Senare klädsel.

Bruksslitage, fläckar på tyget, smärre märken, nedsuttna, samt trasig sadelgjord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 82 cm.
Senare klädsel.

Antal besök: 821