FÅTÖLJER, ett par, teak. Bröderna Andersson, 1960-tal.

472978. FÅTÖLJER, ett par, teak. Bröderna Andersson, 1960-tal.

Höjd 72 cm. Bredd 69 cm.
orange klädsel.

Smärre bruksslitage. Ställvis smärre torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm. Bredd 69 cm.
orange klädsel.

Antal besök: 1 791