SMYCKEN, 6 delar, mestadels silver, 1900/2000-tal.

472956. SMYCKEN, 6 delar, mestadels silver, 1900/2000-tal.

Collier med ordlade pärlor, rosatonade, lås oädel metall, längd pärlor ca 8-9 mm, längd 47 cm.
2 st armband.
Halsband, stämplad TSR, längd ca 43 cm.
2 st broscher, en stämplad Danmark.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st armband.

Bruksslitage.

Antal besök: 515