Collier med ordlade pärlor, rosatonade, lås oädel metall, längd pärlor ca 8-9 mm, längd 47 cm.
2 st armband.
Halsband, stämplad TSR, längd ca 43 cm.
2 st broscher, en stämplad Danmark.
Bruksslitage.
2 st armband.
Bruksslitage.