PARTI SILVER,1900-tal.

PARTI SILVER,1900-tal.
472950. PARTI SILVER,1900-tal.

Bland annat tårtspadar, småfat, skedar.
Vikt 1276 gram + ovägd kniv med rostfritt blad.

Omfattande skador och bucklor. Delar saknas. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 483