ÅNGMASKIN samt MECCANO, 1900-talets första del.

472927. ÅNGMASKIN samt MECCANO, 1900-talets första del.

Samt lok och kikare.

Bruksslitage. Skador kan förekomma. Delar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samt lok och kikare.

Antal besök: 920