SOFFA/BOKHYLLA, 1800-tal.

SOFFA/BOKHYLLA, 1800-tal.
472768. SOFFA/BOKHYLLA, 1800-tal.

Delbar.

Längd ca 250 cm
Bredd ca 66 cm
Höjd ca 215 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delbar.

Längd ca 250 cm
Bredd ca 66 cm
Höjd ca 215 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 6 318