SKÅL, Porslin, Von Schierholz, Tyskland, 1900-tal.

472755. SKÅL, Porslin, Von Schierholz, Tyskland, 1900-tal.

Dekor av puttis. Diameter 25 cm, höjd 12 cm.

Slitage, nagg, avlsag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, avlsag.

Antal besök: 1 099