KARAFF samt GLAS, 6 delar, glas, Margareta Hennix, Johansfors, 1960-tal.

472725. KARAFF samt GLAS, 6 delar, glas, Margareta Hennix, Johansfors, 1960-tal.

Karaff, höjd 28 cm
5 glas, höjd 14 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff, höjd 28 cm
5 glas, höjd 14 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 glas med nagg.

Antal besök: 703