SLAGBORD, Perstorp, omkring 1950/60-tal.

472721. SLAGBORD, Perstorp, omkring 1950/60-tal.

Total längd /inkl. klaffar) 131.5 cm. Bredd 70.5 cm. Höjd 72.5 cm.

Bruksslitage. Repor. Stöt- och slagmärken. Omkringliggande list med smärre bortfall samt blekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 771