BORDSLAMPOR, ett par, mässing, Bergbom samt 2 st udda, 1900-talets andra hälft.

472634. BORDSLAMPOR, ett par, mässing, Bergbom samt 2 st udda, 1900-talets andra hälft.

Ett par bordslampor Bergbom höjd inklusive skärmar 60 cm.
Bordslampa metall höjd inklusive skärm 52 cm.
Bordslampa trä höjd inklusive skärm 85 cm.

Mässing med repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing med repor, märken.

Antal besök: 360