CIGARETTMUNSTYCKE med emaljarbete, sekelskifete 1800/1900.

47263. CIGARETTMUNSTYCKE med emaljarbete, sekelskifete 1800/1900.

I etui. Längd ca 10 cm.

Slitage. Främre del med fläckar och avslag, emalj intakt. Möjlig lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

I etui. Längd ca 10 cm.

Antal besök: 1 184