BORDSUPPSATS, patinerad brons och glas, 1900-tal.

472624. BORDSUPPSATS, patinerad brons och glas, 1900-tal.

Bordsuppsats i form av naken kvinna som bär upp en skål
Höjd 41,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 461