ERIK TRYGGELIN. "Vadstena klosterutgrävningen", olja på pannå, signerad samt daterad.

472613. ERIK TRYGGELIN. "Vadstena klosterutgrävningen", olja på pannå, signerad samt daterad.

22 x 28 cm.

Lätt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 28 cm.

Lätt ytslitage.

Antal besök: 569