TESERVIS, 27 delar. "Amanita"", Helmer Ringström, Gefle, porslin, 1949-57.

472530. TESERVIS, 27 delar. "Amanita"", Helmer Ringström, Gefle, porslin, 1949-57.

Tekanna.
Sockerskål.
Gräddkanna.
12 tekoppar med fat.
12 assietter.

Smärre bruksslitage/repor/dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna.
Sockerskål.
Gräddkanna.
12 tekoppar med fat.
12 assietter.

Antal besök: 3 195