MODELLTÅG LIMA Rc-loket och ett franskt lok samt 5 vagnar delvis i originalkartong.

47253. MODELLTÅG LIMA Rc-loket och ett franskt lok samt 5 vagnar delvis i originalkartong.

H0 likström, räls och växlar tillkommer.

Slitage och smärre skador. Rc-loket fungerar men inte det andra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 146