MODELLTÅG KIBRI Tillbehör spår H0, station. Tunnel okänd tillverkare.

47249. MODELLTÅG KIBRI Tillbehör spår H0, station. Tunnel okänd tillverkare.

Station längd 50 cm.

Slitage, tunnel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Station längd 50 cm.

Slitage, tunnel med skador.

Antal besök: 863