DAMSKRIVBORD MED UPPSATS, nyrenässans, 1800-talets slut.

472410. DAMSKRIVBORD MED UPPSATS, nyrenässans, 1800-talets slut.

Fanér av valnöt. Svarvad dekor och ben. Draghandtag av förgylld mässing.
Längd 90 cm, bredd 51 cm, höjd 96 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 158