BYRÅ, orientalisk, 19/2000-tal.

472405. BYRÅ, orientalisk, 19/2000-tal.

6 lådor. Dekor av bl a drakar. Längd 67, bredd 40, höjd 62 cm.

Slitage, stötmärken, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 592