LENNART THÖFNER. "Var tog pianisten vägen", etsning, signerad -84.

472404. LENNART THÖFNER. "Var tog pianisten vägen", etsning, signerad -84.

38 x 41 cm, 4/75.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 41 cm, 4/75.

Antal besök: 1 500