47239. FICKUR 2 st varav en Genfa samt FICKURSTÄLL 2 st varav en mässing Gusum.
Fickur 2 st varav en silver Genfa, yttre diameter ca 4,5 -5 cm.
Fickurställ 2 st, höjd ca 9 - 12 cm.
Slitage. Smärre skador på ett fickurställ (ej Gusum). En splint på ett fickur utbytt.