Auktionsverket Engelholm
Glas
Övrigt
VINGLAS, 1700-tal, fasettslipad dekor.
47237. VINGLAS, 1700-tal, fasettslipad dekor.
Höjd 15 cm.
Lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 cm.
Lagning.
Auktionsverket Engelholm
1 626