CLAUDE WEISBUCH. litografi, Hyllning till Leonardo da Vinci - Från slaget Edition signerad och numrerad 176/225.

472337. CLAUDE WEISBUCH. litografi, Hyllning till Leonardo da Vinci - Från slaget Edition signerad och numrerad 176/225.

58x43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58x43 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 184