FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. "Good morning city", färgserigrafi med metallprägling, 1969-70, signerad med tusch och numrerad 2929/10000.

472251. FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. "Good morning city", färgserigrafi med metallprägling, 1969-70, signerad med tusch och numrerad 2929/10000.

Bladstorlek 84,7x55,2 cm
Tryckt av Studio Quattro, Campalto-Venedig, utgiven av Dorothea Leonhart, München.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 84,7x55,2 cm

Antal besök: 1 189