KLAFFBORD, furu, 1900-talets början.

472235. KLAFFBORD, furu, 1900-talets början.

Rödmålat underrede.
Längd 95 cm.

Slitage, märken och spricka. En klaff kortare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödmålat underrede.
Längd 95 cm.

Antal besök: 407