PARTI SILVER, 4 delar. Tot vikt 213 gram.

47221. PARTI SILVER, 4 delar. Tot vikt 213 gram.

Sockerströare, stmpl AL Stockholm 1855.
Såsslev, stmpl JGÅ Enköping 1890.
Såsslev, stmpl O Lindhberg Stockholm 1886.
Såsslev, otydlig stämpel Stockholm 1870.
Längd 19 - 22 cm.

Slitage. Bucklor. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 - 22 cm.

Slitage. Bucklor. Gravyrer.

Antal besök: 868