Sockerströare, stmpl AL Stockholm 1855.
Såsslev, stmpl JGÅ Enköping 1890.
Såsslev, stmpl O Lindhberg Stockholm 1886.
Såsslev, otydlig stämpel Stockholm 1870.
Längd 19 - 22 cm.
Slitage. Bucklor. Gravyrer.
Längd 19 - 22 cm.
Slitage. Bucklor. Gravyrer.