CHAMPAGNEGLAS 5 st samt VINGLAS 3 st, "Optica", Orrefors.

472208. CHAMPAGNEGLAS 5 st samt VINGLAS 3 st, "Optica", Orrefors.

Höjd ca 20,5 - 24 cm.

Bruksslitage, enstaka mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20,5 - 24 cm.

Antal besök: 585