HENRI SERT. Porträtt, pastell, signerad samt daterad 62.

472201. HENRI SERT. Porträtt, pastell, signerad samt daterad 62.

Bildyta 63 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Henri Sert (1938–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 63 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Henri Sert (1938–1964)

Antal besök: 755