LAVOAR med STENSKIVA, nyrenässans, sent 1800-tal.

472182. LAVOAR med STENSKIVA, nyrenässans, sent 1800-tal.

Fannerad i valnöt samt valnötsrot.
Bredd 74, djup 48, höjd 66 cm.

Bruksslitage, fläckar, fannérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 568