VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.

472121. VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.

Invändig dekor av färger i grönt, rött och grått. Signerad Kosta LU 2027.
Höjd 17 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 491