SPEGEL MED KONSOLBORD, mahogny, empir.

472117. SPEGEL MED KONSOLBORD, mahogny, empir.

Spegelns höjd 164, bredd 78 cm. Konsolbordets längd 74, bredd 35, höjd 81 cm.

Bruksslitage samt träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt träskador.

Antal besök: 765