TRÄDGÅRDSSKULPTUR, terrakotta, 1900-tal.

472113. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, terrakotta, 1900-tal.

Höjd 94 cm.

Ett par mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm.

Ett par mindre skador.

Antal besök: 478