SKRIVBORD samt STOLAR (2), ek, senjugend, tidigt 1900-tal.

472110. SKRIVBORD samt STOLAR (2), ek, senjugend, tidigt 1900-tal.

Skrivbord, höjd 67,5, bredd 138, djup 65 cm.
Stolarnas rygghöjd 98 cm.

Bruksslitage, märken, repor, maskstunget.
Sitsar med konstläder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas rygghöjd 98 cm.

Sitsar med konstläder.

Antal besök: 624