BARBRO ERIKSSON. Porträtt, 2 st, olja på duk, signerade BE.

472084. BARBRO ERIKSSON. Porträtt, 2 st, olja på duk, signerade BE.

Dukmått 60 x 50 cm.
"Röd Väst", "Röd Hatt".

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått 60 x 50 cm.
"Röd Väst", "Röd Hatt".

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 087