ALLAN HANSON. "The convergence", olja på duk, signerad.

472033. ALLAN HANSON. "The convergence", olja på duk, signerad.

ca 40 x 46 cm.

Åldersslitage. Smärre källardoft. Oramad. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 40 x 46 cm.

Antal besök: 373