GUNNAR ANDER, Ystad Metall, ljusstake i form av katt, stringmodell, 1950/60-tal.

472029. GUNNAR ANDER, Ystad Metall, ljusstake i form av katt, stringmodell, 1950/60-tal.

Metall samt kulfötter av trä.
Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall samt kulfötter av trä.
Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 589